Serhio Ramos je bog Reala

Toni Kros je u 81. minutu izveo korner, a Ramos glavom zakucao loptu u mrežu za 2:1 protiv Betisa
2 komentar(a)
Serhio Ramos, Foto: Reuters
Ažurirano: 12.03.2017. 21:52h

Kad je najvažnije - Serhio Ramos!

Pet dana nakon što je spasao Real muka u Napulju i sa dva gola riješio pitanje plasmana u četvrtfinale Lige šampiona, kapiten „kraljevskog kluba” je riješio i meč sa imenjakom iz Sevilje, Real Betisom (2:1), i vratio „merengese” na 1. mjesto Primere.

Biće, ipak, puno polemika zbog odluke sudije Antonija Mateua Laosa da u 22. minutu ne isključi Kejlora Navasa zbog faula nad Darkom Brašancem.

Jeste da su gosti tri minuta poslije toga poveli autogolom upravo Navasa, ali se tim Zinedina Zidana izvukao, iako je igrao blijedo...

Kristijano Ronaldo je izjednačio u 40. minutu, a u 72. mu je poništen gol zbog, čini se, nepostojećeg ofsajda.

Ronaldo goal Betis 1-1 by Haruko--2

Madriđani su od 78. minuta imali igrača više, jer je Italijan Kristijano Pićini dobio drugi žuti karton, a već u 81. je proradila veza iz Napulja - kao i u gradu pod Vezuvom, Toni Kros je izveo korner, a Ramos glavom zakucao loptu u mrežu.

SERGİO RAMOS SUPER HEADER GOAL HD - Real... by fabiolafarrelly

Navas se u 92. minutu treći put na meču istakao, jer je fenomenalno odbranio šut glavom Antonija Sanabrije.

Real je tako iskoristio kiks Barselone na gostovanju Deportivu i stekao dva boda prednosti, uz utakmicu manje. Do kraja je ostalo 11 kola.