Šest golova u Sevilji, Atletik siguran, Valensiji ne ide nikako

Jago Aspas, Foto: 100x100fan.com
Ažurirano: 04.12.2016. 21:49h

Betis i Selta su odigrali uzbudljivu utakmicu, prepunu preokreta, ali sa remijem kao krajnjim ishodom.

Gosti su bolje ušli u meč, poveli golom Jaga Aspasa, ali je domaćin u finišu poluvremena poravnao iz penala koji je realizovao Ruben Kastro.

On je u 53. minutu asistirao Sanabriji za preokret, ali je Aspas na isteku sata igre opet poravnao.

"Zeleni" su u 73. minutu ponovo došli u vođstvo golom Pezele na asistenciju Hoakina, ali se gosti nisu predavali i pet minuta prije isteka regularnih 90, Ronkalja je postavio konačnih 3:3.

Бетис ‐ Сельта 3:3. Обзор матча. Ла Лига 2016/17. 14 тур. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Atletik Bilbao je savladao Eibar sa 3:1 i došao do sedme pozicije.

Атлетик - Эйбар 3:1. Обзор матча. Испанская Ла Лига 2016/2017. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Strijelci za Baske bili su Benjat, Injaki Vilijams i Iker Muniain.

A Valensija je bila na korak da prekine seriju od pet mečeva bez pobjede.

"Slijepim miševima", ipak, ne ide nikako - sada je bilo 2:2 protiv Malage na "Mestalji", a gosti su do boda došli u 93. minutu preko Fornalsa.