Sevilja čuva vrh Realu

Real Sosijedad je porazom ispustio priliku da bude ispred slavnijeg imenjaka iz Madrida
2287 pregleda 0 komentar(a)
Nolito
Nolito

Tačno 14 minuta je Real Sosijdead bio lider La lige, pošto je golom Ojarzabala u 4. minutu vodio u Sevilji.

Ipak, Sevilja se pokazala kao puno bolji rival, pa je Nolito poravano u 18. minutu, a Okampos je potpisao preokret u 47.

Sevilja je domioirala i pitanje pobjednika činilo se riješila je golom Lukasa Vaskesa u 80.

Ipak, mladić na pozajmici iz Reala, Martin Odegard se opet pokazao kao sjajan asistent i Portu je u 87. minutu smanjio na 3:2.

Do kraja Sevilja gostima nije dala šansu, pa je Real ostao lider sa 15 bodova, dva više do Sevilje i Sosijedada.

U ostalim utakmicama danas, Valjadolid je slavio na gostovanju Espanjolu 2:0, Eibar je dobio Seltu 2:0, identično i Alaves Majorku, dok je remijem završen duel Levantea i Osasune.