Sevilja do remija sa igračem manje

Iako je od 39. minuta igrala bez isključenog Hose Antonija Rejesa, Sevilja je u posljednjim minutima meča uspjela da izjednači golom Alvara Negreda.
Sevilja, Foto: Sevillafc.es
Ažurirano: 07.12.2012. 22:33h

Espanjol i Sevilja odigrali su večeras neriješeno 2:2, u prvoj utakmici 15. kola španske Primere.

Strijelci za Espanjol bili su Verdu u 13. minutu iz penala i Simao u 60, dok je prvi gol za goste postigao Rakitić u 24. minutu, takođe sa bijele tačke.

Espanjolu je ovo drugi uzastopni remi u šampionatu, dok je Sevilja nakon dva poraza došla do boda.

Sjutra se sastaju Real Sosijedad - Hetafe (16), Malaga - Granada (18), Valjadolid - Real (20) i Osasuna - Valensija (22).

U nedjelju igraju Levante - Majorka (12), Atletik Bilbao - Selta (17), Atletiko Madrid - Deportivo (19), Betis - Barselona (21), dok se u ponedeljak sastaju Rajo Valjekano - Saragosa (21.30).