Siti pobijedio na "Old trafordu"

4 komentar(a)
Serhio Aguero, Foto: Reuters
Ažurirano: 08.04.2013. 21:24h

Mančester junajted će vjerovatno osvojiti 20. titulu prtvaka Engleske, ali se aktuelni prvak potrudio da mu pokvari slavlje - Mančester siti je slavio na "Old trafordu" sa 2:1.

Sedam utakmica prije kraja, Junajted ima 12 bodova prednosti nad gradskim rivalom.

Siti je poveo golom Džejmsa Milnera u 51. minutu, a domaći su izjednačili u 59. nakon što je lopta poslije šuta Fila Džonsa udarila u leđa Vensna Kompanija i završila u mreži.

Da se Siti, ipak, revanšira Junajtedu za poraz na svom terenu, pobrinuo se Serhio Aguero, koji je majstorskim golom u 78. minutu riješio meč.

Aguero je, zanimljivo, u igru ušao u 71. minutu.