Snijeg u Istanbulu: Galatasaraj i Juve nastavljaju sjutra u 13 h

4 komentar(a)
Ažurirano: 10.12.2013. 21:49h

Najinteresantnija utakmica večeri u Ligi šampiona prekinuta je u 32. minutu, zbog neuobičajene meteorološke pojave u Istanbulu.

Grad, pa snijeg, za samo nekoliko minuta su teren "Ali Sami Jena" ofarbali u bijelo, pa je sudija Pedro Proensa odlučio da pošalje igrače u svlačionicu, kada nije bilo moguće igrati čak ni sa crvenom loptom.

Kako snijeg nije prestajao, portugalski sudija je u dogovoru sa oba kluba odlučio da utakmicu nastavi sjutra. Igrači će na teren već u 13 časova. Rezultat je 0:0, igraće se od 32. minuta...

Ko će uz Real u osminu finala Lige šampiona iz grupe B biće poznato dan kasnije. Turcima treba pobjeda, Juventusu odgovara i remi...

U sniježnoj noći na Bosforu, Mirko Vučinić je ostao na klupi.