Šok za Real u Madridu: Izgubio od tima koji nije slavio tri mjeseca

1025 pregleda 0 komentar(a)
Sa utakmice Real  - Đirona, Foto: Reuters
Sa utakmice Real - Đirona, Foto: Reuters

Kada je izgledalo da je Real u najboljem periodu sezone i da može da se upusti čak i u borbu za titulu stigao je šok u Madridu.

Đirona je senzacionalno pobijedila na "Bernabeuu" 2:1 nakon preokreta i prekinula niz "kraljevskog kluba" od pet uzastopnih pobjeda u prvenstvu.

Katalonski klub je ostvario prvu pobjedu još od 25. novembra prošle godine!

Barselona je, tako, ponovo stekla bezbjednu prednost na vrhu - ima sedam bodova više od Atletika, a devet od Reala.

Kazemiro je u 25. minutu doveo domaćina u vođstvo, malo ko je mogao da pretpostavi šta se sprema.

U 65. minutu Ramos je rukom zaustavio loptu da ne uđe u gol, a Kristijan Stuani iz penala pogodio za 1:1.

Deset minuta kasnije Portu je kompletirao senzacionalni preokret...

Da sve bude još gore, Ramos je u posljednjim trenucima meča dobio drugi žuti karton, zbog opasne igre u šesnaestercu gostiju.