Šokantan finiš u Samari, Grof protiv bivšeg kluba pao u posljednjoj sekundi

Kirla Sovjetov izjednačila u 88. minutu, da bi u četvrtom minutu sudijskog dodatka pobjedonosni gol za Lokomotivu postigao Poljak Krihovjak
2787 pregleda 0 komentar(a)
Božović sa pomoćnikom Vojom Ćalovom, Foto: Krila Sovjetov

Treći uzastopni poraz Krila Sovjetov u 4. kolu ruske Premijer lige, i to na kakav način.

Tim crnogorskog trenera Miodraga Božovića je na svojoj "Kosmos areni" dva minuta prije kraja izjednačio na 1:1 protiv favorita Lokomotive, a onda primio gol bukvalno u posljednjoj sekundi sudijskog dodatka - 1:2.

Grofu je presudio nekadašnji vezista Pari Sen Žermena i Sevilje, Poljak Krihovjak.

Prethodno, vođstvo "željezničarima" je u 15. minutu donio ruski reprezentativac Fjodor Smolov, izjednačio je Sobolev u 88.

Božović je prije pet sezona sjedio na klupi Lokomotive, šampiona Rusije 2018. godine.

Zasada jedinu pobjedu Krila su ostvarila u prvom kolu, protiv CSKA.