Šou Lea Mesija pod katalonskim zastavama, Glazgov vidio moć trija iz Pariza

Večeras mečevi u grupama A, B, C i D
mesi, Foto: Reuters
Ažurirano: 12.09.2017. 20:52h

Barselona je u derbiju ubjedljivo savladala Juventus 3:0, u još jednom meču koji je obilježio Leo Mesi, dvostruki strijelac.

PSŽ je bio ubjedljiv protiv Seltika, a četiri od pet golova postigli su članovi trija Nejmar - Mbape - Kavani.

Sigurne pobjede ostvarili su Mančester junajted, Čelsi i Bajern.

Tok mečeva

90+3. minut - Olimpijakos je u finišu postigao dva gola, oba Pardo, ali je bilo kasno za preokret protiv Sportinga.

90.+1. minut - I Bajern ide na 3:0 poput Junajteda, golom Džošue Kimiha.

85. minut - Petarda PSŽ-a, drugi gol Edinsona Kavanija.

84. minut - Rašford postiže treći gol za Junajted protiv Bazela.

83. minut - PSŽ ide na 4:0 protiv Seltika. Autogol Lustiga.

82. minut - 6:0 za Čelsi protiv debitanta Karabaga. Ponlovo Bašuaji.

76. minut - Peti gol za Čelsi. Postigao ga je Miči Bašuaji.

72. minut - Čelsi - Karabag 4:0, pogodio Timue Bakajoko.

71. minut - preokret CSKA u Lisabonu - Žamaledinov za 2:1 protiv Benfike.

69. minut - šou Lea Mesija, drugi gol za velikih 3:0 protiv Juventusa.

65. minut - Bajern vodi 2:0 protiv Anderlehta, koji igra sa desetoricom - Tijago Alkantara je pogodio za 2:0.

63. minut - Benfika - CSKA 1:1, izjednačio je Vitinjo iz penala.

56. minut - Barselona vodi 2:0. Ivan Rakitić je duplirao prednost protiv Juventusa.

55. minut - Čelsi je na 3:0 protiv Karabaga. Veče defanzivaca na "Stamford bridžu" - nakon Zapakoste upisao se i Sezar Aspilikueta.

53. minut - Mančester junajted ima sigurnih 2:0 protiv Bazela na povratku u Ligu šampiona. Romelu Lukaku je pogodio.

50. minut - Benfika je povela protiv CSKA, golom Harisa Seferovića.

Nakon 45 minuta, Barselona vodi protiv Juventusa u derbiju prvog kola.

Nema golova u Rimu, na meču Roma - Aletiko.

PSŽ dominira u Glazgovu, Sporting u Atini, a Čelsi u duelu sa Karabagom.

Vode Mančester junajted i Bajern.

45. minut - Barselona je povela protiv Juventusa u derbiju prvog dana - Leo Mesi, njegov već šesti gol ove sezone.

Izgleda prosto, da prostije ne može, kada to radi argentinski maestro...

43. minut - Velikih 3:0 i za Sporting u Atini, protiv Olimpijakosa. Fernandeš je strijelac trećeg gola.

40. minut - 3:0 za PSŽ u Glazgovu. Pogodio je treći član napadačkog trija - Edinson Kavani, iz penala.

35. minut - Mančester junajted - Bazel 1:0. Maruan Felaini je u 19. minutu zamijenio povrijeđenog Pogbu i pogodio za vođstvo.

34. minut - PSŽ vodi 2:0 u Glazgovu. Kilijan Mbape je pogodio. Kakav se tandem rađa u Parizu...

30. minut - Čelsi vodi 2:0 protiv Karabaga. Italijan Davide Zapakosta pogodio na debiju u Ligi šampiona - spektakularan gol desnog beka, koji je u London stigao iz Torina.

20. minut - najskuplji fudbaler svih vremena postigao je prvi gol za PSŽ na evropskoj sceni - Nejmar je pogodio u Glazgovu.

13. minut - Sporting već na 2:0 protiv Olimpijakosa. Martins pogodio za ubjedljivu prednost u Atini.

11. minut - Robert Levandovski je doveo Bajern u vođstvo protiv Anderlehta iz penala. Gosti će do kraja igrati sa desetoricom, jer je zbog faula za najstrožu kaznu isključen Kums.

5. minut - vodi Čelsi protiv debitanta Karabaga. Strijelac Pedro.

2. minut - Prvi gol ove sezone u Ligi šampiona postigao je Seidu Dumbija iz Sportinga, koji vodi u Atini protiv Olimpijakosa.

Dueli na "Nou kampu" i "Olimpiku" obilježiće prvi dan nove sezone Lige šampiona.

Barselona će na evropskoj sceni predstaviti novi trio Mesi - Suares - Dembele, i to protiv Juventusa, koji je prošle sezone u četvrtfinalu eliminisao Katalonce (3:0 u Torinu, 0:0 u Barseloni).

U Rimu, Roma dočekuje Atletiko Madrid.

Stari znanci, još iz Mančester sitija, biće na suprotnim stranama - Džeko i Kolarov su u sastavu Rome, naš Stefan Savić u odbrani "kolćonerosa".

PSŽ gostuje u Glazgovu, a na najveću scenu vraća se Mančester junajted utakmicom protiv Bazela.