Stefan Mugoša eliminisao Majnc, Bajernova šetnja kroz Volfsburg

Mugoša je donio izjednačenje u 70. minutu sa igračem više na terenu, a preokret i plasman Minhenu u osminu finala donio je austrijski fudbaler Okoti u 77.
4 komentar(a)
Stefan Mugoša, Foto: Tsv1860.de
Ažurirano: 27.10.2015. 21:35h

Minhen 1860 je eliminisao bundesligaša Majnc iz Kupa Njemačke, a jedan od heroja "lavova" je crnogorski napadač Stefan Mugoša.

Njegov tim je pobijedio rezultatom 2:1 u gostima, i to nakon što je gubio od 6. minuta autogolom Štindlera.

Mugoša je donio izjednačenje u 70. minutu sa igračem više na terenu, a preokret i plasman Minhenu u treću rundu donio je austrijski fudbaler Okoti u 77.

A Bajern je dominirao protiv aktuelnog osvajača i eliminisao ga - Bavarci su u gostima savladali Volfsburg rezultatom 3:1.

Daglas Kosta i Tomas Miler (dva puta) već u prvom poluvremenu su završili pitanje pobjednika, a jedini gol za "vukove" dao je Andre Širle u 90. minutu.

Od bundesligaša je "stradao" i Ajntraht iz Frankfurta, od kojeg je bolji bio trećeligaš Erzegbirge Aue (1:0).

Nirnberg je bio bolji od Diseldorfa, dok je Herta u gostima savladala FSV Frankfurt.