Sutjeska pobijedila Grbalj, Nikolić odlučio, ostala još jedna provjera

Jedini gol na stadionu Čelika postigao je Stefan Nikolić, na asistenciju Marka Ćetkovića u 17. minutu.
1278 pregleda 0 komentar(a)
Stefan Nikolić, Foto: Boris Pejović

Sutjeska je pobijedila Grbalj sa 1:0, u pretposljednjoj provjeri pred nastavak šampionata.

Jedini gol na stadionu Čelika u Nikšiću postigao je Stefan Nikolić, na asistenciju Marka Ćetkovića u 17. minutu.

Sutjeska ima sjajan bilans na pripremama, nakon pobjeda nad Dečićem (2:0), Bokeljom (4:1), trijumfa na Memorijalu "Andrija Anković" (na penale protiv GOŠK-a i Zrinjskog), te Igmanom (3:1) i Rudešom (1:0).

Posljednji test i generalnu probu pred nastavak sezone izabranici Nikole Rakojevića imaće u srijedu protiv Mornara.

Nikšićani su drugi na tabeli sa osam bodova manje od vodeće Budućnosti, Grbalj je posljednji sam pet manje od pretposljednjeg Petrovca.

Prvenstvo se nastavlja 18. februara, Sutjeska tog dana gostuje Zeti, dok Grbalj putuje u Pljevlja na meč sa Rudarom.