Radnički slavio u Nišu sa 3:0, Sutjeska po prikazanoj igri zaslužila mnogo više
5 komentar(a)
Sutjeska, Foto: FK Sutjeska
Ažurirano: 15.07.2017. 21:44h

Sutjeska je poražena od Radničkog u Nišu sa 3:0, u prijateljskom meču igranom danas na "Čairu".

Nišlije su ispred tima Nikole Rakojevića u fazi priprema, jer im prvenstvo u Superligi Srbije počinje već za sedam dana, ali rezultat od 3:0 ne odslikava realan odnos snaga na terenu, navodi se na zvaničnom sajtu Sutjeske.

Nikšićani su, naime, po prikazanoj igri zaslužili mnogo više - primili su dva brza gola iz penala na startu, da bi u nastavku propustili nekoliko vrlo izglednih prilika.

Za Sutjesku su počeli Giljen, Vujović, Stijepović, Bakrač, Radišić, Bubanja, Vuković, Lončar, Janković, Marković i Denković, dok su šansu u nastavku dobili Radović, Babić, Mićunović, Popović, Nedić, Poček, Zarubica, Vučić Marko, Marušić i Božović.

Sutjeska se za početak domaćeg šampionata (5. avgust) priprema na Kopaoniku, a prije Radničkog odigrala je neriješeno 2:2 sa Temnićem iz Varvarina.

Narednu provjeru Rakojevićev tim imaće u utorak 18. jula protiv Novog Pazara.