Sutjeska tri od tri, Vlaisavljević riješio derbi u 92. minutu, Kom zaustavio Zetu

Zeta u 93. minutu ostala bez pobjede na Zlatici
2 komentar(a)
Kom Zeta Dedić Mugoša, Foto: Filip Roganović
Ažurirano: 16.08.2017. 19:35h

Uzbudljiva srijeda na crnogorskim fudbalskim terenima - čak tri od pet mečeva riješena su u sudijskoj nadoknadi vremena, a Sutjeska je nakon tri runde jedini tim sa maksimalnim brojem bodova.

Nikšićani su rezultatom 2:1 savladali Iskru kraj Bistrice, golovima Denkovića i Markovića.

Došljak je bio strijelac za goste.

Budućnost je u derbiju savlalada Mladost 1:0, golom Miljana Vlaisavljevića u 92. minutu.

Vliasavljević je lijepo primio loptu u šesnaestercu i vješto je proslijedio u mrežu gradskog rivala.

Za razliku od Budućnosti, Zeta je u trećem minutu nadoknade ostala bez pobjede.

Vodila je na Zlatici, protiv Koma, a treću pobjedu u nizu "oteo" joj je Radoš Dedić.

Tragičari su, međutim, bili fudbaleri Dečića, koji su u 85. minutu imali dva gola prednosti protiv Grblja, a na kraju osvojili bod.

Ivan Vuković je u prvom, pa u petom minutu nadoknade, iz penala, donio remi Grblju.

Rudar je ostvario prvi trijumf, veoma ubjedljiv, protiv Petrovca 4:1, uz dva gola Milivoja Mrdaka.

Kom Eurozox – Zeta 1:1 kraj

Radoš Dedić 90+3. - Igor Vujačić 68.

Rudar – Petrovac 4:1 kraj

Milivoje Mrdak 3, 30, Edvin Kuč 21, Marko Vuković 60. - Benjamin Kacić 58.

Dečić – Grbalj 3:3 kraj

Ilir Camaj 56, Koća Krstović 59, Ivan Racković 85. - Hulijan Montenegro 41, Ivan Vuković 90+1, 90+5. (penal)

Budućnost – Mladost 1:0 kraj