1 komentar(a)
Darko Bojanović, Foto: Filip Roganović
Ažurirano: 29.08.2015. 21:35h

Hrvatski Nacional je bio prejak za Titograd, pa je naš predstavnik u futsal Ligi šampiona nastup završio u prvoj rundi kvalifikacija.

Nacional je u "Morači" slavio sa 4:1 u utakmici koja je odlučivala o odlasku u grupnu fazu, iako je Titograd poveo golom Darka Dake Bojanovića u 3. minutu.

To je, međutim, bilo sve. Razlika u klasi je morala da presudi, pa je već u 4. izjednačio Kocić, a u 9. hrvatski tim preokrenuo pogotkom Surudžića.

Titograd je u 17. minutu napravio šesti faul, Nacional je dobio kazneni udarac (pogodio je Grbeš), i tada je utakmica riješena.

Na otvaranju drugog poluvremena Grbeš je postavio konačnih 4:1 i potpisao prolaz svoje ekipe.

Titograd je nastup na kvalifikacionom turniru završio sa skorom od dvije pobjede i porazom. U prva dva kola savladao je Blu medžik sa 5:1 i Kardif univerzitet rezultatom 3:1.

Nacional je prvo mjesto na turniru obezbijedio uz tri trijumfa i gol razlikom čak 30:1.