Titograd pobijedio Podgoricu na "DG areni"

Radomir Đalović postigao gol u 48. minutu debija za OFK Titograd
2358 pregleda 0 komentar(a)
Mamadu Mendi

Titograd je bolji od Podgorice! Prvu pripremnu utakmicu za kvalifikacije u Ligi Evrope, OFK Titograd je okončao pobjedom nad gradskim rivalom, Podgoricom 2:1, koja je pod imenom Mladost Lješkopolje obezbijedila debitanstsko učešće u Telekom 1. CFL.

Stručni štab OFK Titograda je dao šansu svim igračima, a najbolje su je iskoristili Mamadu Mendi, strijelac vodećeg gola u 5. minutu za "crvene" i debitant u tom dresu, Radomir Đalović u 48. minutu, što je bio i gol za pobjedu, jer je Podgorica preko Milije Golubovića izjednačila u 13. minutu.

Podgorica - OFK Titograd 1:2

Stadion: "DG Arena". Gledalaca: 100. Sudija: Dušan Jovićević (Podgorica). Strijelci: Golubović 13. minut (Podgorica) - Mendi 8. Đalović u 48. minutu (OFK Titograd). Podgorica: Raičević, Šćekić, Đajić, Čelebić, Suzuki, Tiodorović, Golubović, Jovanović, Bulatović, Sekulić, Maraš. Sa klupe: Aligrudić, Pajović, Tučić, Radinović, Tripković, Krikovapić, Zvrko, Seratlić, Kordić, Čedenović, Drobnjak. OFK Titograd: Ivanović, Roganović, Novović, Raičević, Brnović, Pavlović, Mendi, Đalović, Gašević, Živković, Ajana. Sa klupe: Joksimović, Popović, Perišić, Pejović, Muzurović, Nikolić, Divanović, Isljami, Matanović, Pahor, Škrijelj, Ćatović.