Traore majstorijom srušio Liverpul

Napadač iz Obale Slonovače fantastično se oslobodio defanzivca Liverpula Koutsa i laganim dodirom prebacio golmana Džonsa za slavlje Gusa Hidnika, Željka Petrovića i Roberta Karlosa na klupi tima iz Mahačkale.
Anži, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 08.11.2012. 19:31h

Majstrorija Lasine Traorea u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena bila je dovoljna Anžiju za minimalnu pobjedu nad Liverpulom (1:1), na stadionu Lokomotive u Moskvi u 4. kolu grupe A Lige Evrope.

Anži je ovom pobjedom pretekao Liverpul na prvom mjestu grupe A i dva kola prije kraja stigao na korak od plasmana u nokaut fazu.

Odigran je i jedan meč grupe H, Rubin je kao gost savladao Nefči u Azerbjedžanu i ostao sam na vrhu tabele, uoči večerašnjeg gostovanja Intera u Beogradu.