Tužan kraj: Real izgubio i na zatvaranju sezone, Bejlu ni minut za oproštaj

Betis je u drugom poluvremenu stigao do trijumfa, drugog zaredom na "Bernabeuu" (prošle sezone bilo je 1:0 za goste iz Sevilje)
3015 pregleda 0 komentar(a)
Betis slavi, Real tuguje, Foto: Reuters
Ažurirano: 19.05.2019. 14:21h

Sumorna sezona je završena još jednim porazom i zvižducima - Real je izgubio od Betisa u Madridu 2:0 u posljednjem kolu španskog šampionata.

To je čak 12. poraz madridskog tima ove sezone.

U blijedom izdanju na zatvaranju šampionata, ponovo se vidjelo da je ekipi potrebna totalna rekonstrukcija, tako da Zidanu i čelnicima kluba predstoje veliki i skupi poslovi u prelaznom roku.

Jedan od onih koji najvjerovatnije odlazi je Garet Bejl, koji danas nije dobio ni minut da se oprosti od navijača.

Betis je u drugom poluvremenu stigao do trijumfa, drugog zaredom na "Bernabeuu" (prošle sezone bilo je 1:0 za goste iz Sevilje), nakon što su domaći fudbaleri imali nekoliko šansi u prvih 45 minuta, a Benzema pogodio stativu.

Za 1:0 je pogodio Loren u 61. minutu, da bi 14 minuta kasnije konačan rezultat postavio Hese Rodriges, nekadašnji igrač Reala, koji je u Betisu na pozajmici iz PSŽ-a.