Uspješan debi Rašovića, gol Volkova

2 komentar(a)
Partizan, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 02.05.2013. 20:09h

Novi trener Partizana Vuk Rašović uspješno je debitovao na klupi crno-bijelih, pošto je njegov tim večeras u utakmici 26. kola šampionata Srbije savladao Radnički iz Niša sa 3:1 (1:0).

Pred 6.751 gledaocom u Humskoj strijelci za Partizan bili su Vladimir Volkov u 16. i Aleksandar Mitrović u 77. i 90+2. minutu, dok je jedini pogodak za Nišlije postigao Vladan Binić u 51. minutu.

Partizan je osim bodova i ostanka na prvom mjestu u ovom meču ponovo dobio i Lazara Markovića, kome je pola sata na terenu bilo sasvim dovoljno da pokaže koliko znači timu i asistira Mitroviću za drugi gol.

U posljednjih pet minuta crno-beli su igrali sa deset fudbalera nakon što je Tomislav Pajović zbog dva žuta kartona morao ranije u svlačionicu.

Pobjedu je zabilježila i Crvena zvezda, u Jagodini sa 3:2, čime je odstojanje između "vječitih" ostalo dva boda.