Mertens
Barselona
  • 57
    Grizman
Završen je i meč Napolija i Barselone - 1:1. Domaćin je vodio golom Drisa Mertensa, Barsi je dobar rezultat donio Antoan Grizman. Očekuje se neizvjesnost u revanšu...
Kraj u Londonu - Bajern je deklasirao Čelsi 3:0. Dva gola postigao je Gnabri, upisao se i Levandovski. Bavarci su napravili ogroman korak ka četvrtfinalu.
Još jedan problem za Barsu. Povrijedio se Pike, kojeg je zamijenio Lengle.
Barsa je ostala sa desetoricom u Napulju. Isključen je Vidal koji je dobio dva žuta - prvo zbog faula nad Ruijem, s kojim je potom ušao u sukob.
Isključen je lijevi bek Čelsija Alonso zbog udaranja Levandovskog.
Potop Čelsija - Bajern vodi 3:0. Naravno, nije moglo bez gola Levandovskog, kojem je to 11. pogodak u Ligi šampiona ove sezone.
Ter Štegen je sada sačuvao Barsu u duelu jedan na jedan sa Kaljehonom.
Izjednačenje u Napulju - Grizman je poravnao na 1:1 na pas Semeda.
Problemi za Napoli. Povrijedio se Mertens, na terenu je Milik.
Ponovo Gnabri - Bajern je na 2:0 protiv Čelsija. Opet je asistent Levandovski.
Vodi Bajern u Londonu, potpuno zasluženo. Perfektno je asistirao Levandovski, a Gnabriju je ostao lakši dio posla da zatrese mrežu.
Počela su druga poluvremena.
Napoli ima gol prednosti nakon prvih 45 minuta protiv Barselone. U meču gotovo bez šansi razliku pravi majstorski pogodak Mertensa.
Poluvrijeme u Londonu - 0:0, iako je viđeno mnogo šansi.
Mogao je Napoli i do drugog gola protiv Barse, ali je promašio Manolas.
Nojer je sada spasao Bajern protiv Čelsija. Zaustavio je šut Markosa Alonsa.
Pravo je čudo kako Bajern ne vodi u Londonu - sada je Miler pogodio prečku.
Budi se i Čelsi - Maunt je šutirao, Žiru je zakasnio za korak da loptu sprovede u mrežu.
Mertens je postigao 121. gol u dresu Napolija i izjednačio se sa rekorderom Marekom Hamšikom.
Vodi Napoli, iz prve prave šanse - majstorski je Ter Štegena matirao Mertens
Bavarci ređaju prilike, blizu gola je bio i Miler.
Levandovski je imao još jednu šansu, ponovo se istakao Kabaljero.
Dvadeset minuta fudbala u Napulju, još se čeka na opasnost pred golom jedne ili druge ekipe.
Opet prijeti Bajern, sada je šansu propustio Levandovski.
Šansa za Bajern - Koman je šutirao pored gola Kabaljera.
Počele su utakmice u Napulju i Londonu.
Napolijevi navijači pred početak meča skandiraju ime Dijega Maradone.
Sastavi Čelsi - Bajern:
Poznati su sastavi za duel Napoli - Barsa.
Utakmicama Čelsi - Bajern i Napoli - Barselona večeras se od 21 sat nastavlja osmina finala Lige šampiona.
"Plavci" i Bavarci sastaće se u reprizi finala 2012. godine, kada je kao kapiten pehar namijenjen prvaku Evrope podigao Frank Lampard, sada menadžer londonskog tima.
U Napulju je sve u znaku dolaska Lionela Mesija, koji će prvi put zaigrati na stadionu koji je proslavio njegov legendarni zemljak Dijego Maradona.
Atletiko je prošlog utorka bio bolji od Liverpula u Madridu (1:0), Borusija je kod kuće savladala Pari Sen Žermen - 2:1.
Dan kasnije, Lajpcig je pobijedio Totenhem u Londonu - 1:0, dok je Atalanta u Milanu bila ubjedljiva protiv Valensije - 4:1.
Sjutra se sastaju Real Madrid - Mančester siti i Lion - Juventus.