Zvezda u drugom poluvremenu srušila Olimpijakos, Bajern sedmicom nokautirao Totenhem

Pobjede Juventusa, Mančester sitija i Atletika
19841 pregleda 87 komentar(a)
Slavlje fudbalera Crvene zvezde, Foto: Reuters
Ažurirano: 01.10.2019. 23:01h

Pratite live blog mečeve 2. kola Lige šampiona

Fudbaleri Bajerna demonstrirali su silu u Londonu i finalisti Lige šampiona Totenhemu dali čak sedam golova.
U pobjedi od 7:2 blistao je Serž Gnabri, koji je upisao čak četiri.
Veliku pobjedu ostvarila je Crvena zvezda, koja je u drugom poluvremenu postigla tri gola i savladala Olimpijakos 3:1.
Dinamo iz Zagreba je dugo odolijevao na Etihadu, ali je Siti slavio 2:0, golovima Rahima Sterlinga i Fila Fodena.
Sigurne pobjede ostvarili su Juventus i Atletiko Madrid.

Crvena zvezda - Olimpijakos 3:1 kraj

Vulić 62, Milunović 87, Boaći 89. - Semedo 37.

Totenhem - Bajern 2:7 kraj

Son 11, Kejn 62. (penal) - Kimih 15, Levandovski 45, 87, Gnabri 53, 55, 83, 88.

Žoao Feliks 48, Parti 58.

Gotovo je na Marakani - Zvezda vodi 3:1, Boaći glavom poslije kornera, sjajan gol napadača "crveno-bijelih".
Pogodio je Ronaldo, Juve - Bajer 3:0.
Zvezda je preokrenula, golom Milunovića glavom nakon kornera Marina.
Nevjerovatan rezultat u Londonu - sedam golova dao je Bajern finalisti Lige šampiona, Totenhemu.
Četiri puta je pogodio Gnabri.
Bajern postiže i šesti gol - 6:2 protiv Totenhema u Londonu. Levandovski drugi put.
Peti gol Bajerna protiv Totenhema, treći Serža Gnabrija.
Mančester siti je poveo protiv Dinama - Rahim Sterling.
Juve je na 2:0 protiv Bajera, Bernadeski.
Crvena zvezda je izjednačila - rezervista Vulić je pogodio sa 13-14 metara u donji desni ugao.
Olimpijakos ostaje sa deset igrača protiv Zvezde, isključen Benzija. Gosti vode 1:0.
2:0 za Atletiko o Moskvi, gol Tomasa Partija.
Bajern stiže do 4:1 protiv Totenhema, debakl finaliste Lige šampiona. Opet Gnabri.
Bajern pred pobjedom nad Totenhemom - od 1:0 do 1:3. Gnabri je postigao treći gol.
Mauro Ikardi je postigao prvijenac u dresu PSŽ-a, za vođstvo protiv Galatasaraja u Istanbulu.
Poveo je Atletiko u Moskvi, gol Žoao Feliksa u 48. minutu.
Vodi Olimpijakos protiv Crvene zvezde. Ubacivanje iz prekida, Semedo je bio na drugoj stativi, a Borjan loše reagovao - 0:1.
Nema golova u Beogradu i Mančesteru. Zvezda i Olimpijakos bez rizika, Dinamo je pod opsadom na Etihadu, ali odolijeva.
Gundogan je pogodio prečku, mnogo šansi je imao engleski prvak...
Vodi Juve - Pipita Iguain je pogodio sa vrha šesnaesterca u donji desni ugao gola Bajera.
Brzo je Bajern odgovorio u Londonu - 1:1, Džošua Kimih.
Totenhem je poveo protiv Bajerna, pogodio je Son. Gol pogledajte ovdje.
Na teren će i predstavnici eks-Ju scene - Crvena zvezda dočekuje Olimpijakos, Dinamo gostuje Sitiju.
Večeras se igraju mečevi 2. kola Lige šampiona u grupama A, B, C i D.
U Moskvi se sastaju timovi u kojima igraju dvojica crnogorskih predstavnika u eliti - i Stefan Savić (Atletiko) i Luka Đorđević (Lokomotiva) su na klupi.