Napoli u finišu srušio Liverpul, Barsa preživjela u Dortmundu

Aktuelni šampion poražen, osam golova u Salcburgu, Borusija propustila šansu da savlada Katalonce

SALCBURG - GENK 6:2 (5:1)

Haland 2, 34, 45, Hvan 36, Soboslai 45+3, Ulmer 66 - Lukumi 40, Samata 52.

Promes 18, Alvares 50, Taljafiko 62.

Napoli je pobijedio Liverpul golovima Mertensa i Ljorentea, dok je Barselona izdržala i odigrala bez golova u Dortmundu uprkos dominaciji Borusije.
Osam golova viđeno je u Salcburgu, gdje je domaćin slavio 6:2 protiv Genka, uz het-trik mladog Norvežanina Halanda.
Čelsi je poražen od Valensije, a u finišu je Barkli promašio penal za izjednačenje...
Napoli je riješio pitanje pobjednika protiv Liverpula. Ljorente je u 92. minutu donio prednost od 2:0.
Čelsi je propustio šansu da izjednači protiv Valensije -- Barkli je promašio penal.
Benfika je smanjila protiv Lajpciga preko Seferovića.
Ovo je kontakt Kaljehona i Robertsona koji je sudija Brih okarakterisao kao penal.
Napoli vodi protiv Liverpula. Mertens je matirao Alisona iz penala.
Opet Verner - Lajpcig vodi 2:0 protiv Benfike.
Valensija je povela u Londonu protiv Čelsija. Mrežu "plavaca" zatresao je Rodrigo.
Salcburg je poveo 6:2, a vodi i Lajpcig u Lisabonu protiv Benfike.
Mesi se vratio na teren nakon povrede. U Dortmundu je zamijenio mladog Fatija.
Ajaks je na 3:0 protiv Lila, upisao se Taljafiko.
Ter Štegen je odbranio penal Rojsu. Borusija - Barselona ostaje 0:0.
Čelsi je ostao bez mladog Maunta, kojeg je povrijedio vezista Valensije Kokelan. Francuz je dobio samo žuti karton...
Sedmi gol u Salcburgu - postigao ga je Genk za 5:2.
Čudesna odbrana Adrijana drži Liverpul u igri. Pogledajte kako je zaustavio udarac Mertensa.
Ajaks vodi 2:0 protiv Lila golom Alvaresa.
Počelo je drugo poluvrijeme na šest terena.
Završena su prva poluvremena. Na šest utakmica viđeno je sedam golova, od čega šest u Salcburgu, gdje domaćin vodi 5:1 protiv Genka.
Goleada se nastavlja u Salcburgu - sada je 5:1. Mrežu Genka pogodio je i Soboslai.
Het-trik Halanda, Salcburg vodi 4:1 protiv Genka.
Genk je smanjio protiv Salcburga na 3:1 golom Lukumija.
Opet gol u Austriji - Salcburg vodi 3:0 u duelu sa Genkom. Pogodio je Korejac Hvan.
Salcburg je udvostručio prednost protiv Genka - 2:0. Opet se upisao Haland.
Vodi Ajaks protiv Lila. Pogodio je Promes.
Ne nedostaje uzbuđenja u duelu Napolija i Liverpula, ali mreže i dalje miruju.
Prvi gol je pao u Salcburgu. Vodi domaćin protiv Genka. Strijelac je Haland.
Počelo je šest mečeva u grupama E, F, G i H.
Liverpul u odbranu trofeja kreće iz Napulja.
Dva meča su završena - Inter je jedva izbjegao poraz protiv Slavije iz Praga (1:1), a isti rezultat je viđen i u Lionu gdje je gostovano Zenit. Opširnije ovdje.