Savić lansirao Atletiko, krah Reala u Parizu, raspjevani Dinamo, Bajern prejak za Zvezdu

20131 pregleda 5 komentar(a)
Di Marija postiže gol za PSŽ, Foto: Reuters
Ažurirano: 18.09.2019. 22:57h

Pratite live blog mečeva Lige šampiona

Real je doživio krah u Parizu, PSŽ bez Nejmara, Kavanija i Mbapea, slavio čak 3:0.
Blistao je Anhel di Marija, dvostruki strijelac.
U drugom derbiju, Atletiko i Juventus igrali su 2:2.
Juve je imao 2:0, Stefan Savić vratio nadu, a Ektor Erera donio bod "kolćonerosima".
Fudbaleri Dinama ostvarili su najubjedljiviju pobjedu na startu Lige šampiona - sa 4:0 deklasirali su Atalantu, uz het-trik Mislava Oršića.
Sigurnu pobjedu ostvario je Mančester siti nad Šahtjorom, a iznenađenje priredila Lokomotiva Moskva pobjedom nad Bajerom.
Olimpijakos - Totenhem 2:2 kraj
Podens 44, Valbuena 54. (penal) - Kejn 26. (penal), Lukas Moura 30.
Grupa C
Dinamo Zagreb - Atalanta 4:0 kraj
Leovac 10, Oršić 31, 42, 68.
Šahtjor - Mančester siti 0:3 kraj
Marez 24, Gundogan 38, Gabrijel Žezus 73.
Grupa D
Atletiko Madrid - Juventus 2:2 kraj
Savić 70, Erera 90. - Kvadrado 48, Matuidi 65.
Bajer Leverkuzen - Lokomotiva Moskva 1:2 kraj
Hevedes 25. (autogol) - Krihovjak 16, Barinov 37.
U Minhenu 3:0, Tomas Miler.
U 90. minutu Atletiko je izjednačio protiv Juventusa - sjajan gol Ektora Erere nakon kornera.
Da li je Atletiko oštećen za penal?
Bajern je riješio dileme u duelu sa Crvenom zvezdom. Levandovski je pogodio za 2:0, nakon što je Borjan imao nekoliko blistavih intervencija.
Dinamo vodi 4:0, het-trik Oršića.
Stefan Savić je postigao prvi gol u Ligi šampiona - Atletiko smanjio na 2:1 protiv Juventusa.
2:0 za Juventus protiv Atletika. Matuidi.
Prvi gol u nastavku - Juventus vodi u Madridu, protiv Atletika, golom Kvadrada.
Siti na sigurnih 2:0 protiv Šahtjora.
Real je samo dva minuta nakon drugog gola Di Marije smanjio na 2:1, ali samo na kratko. Lijep gol Gareta Bejla poništio je VAR, zbog igranja rukom Velšanina.
Poveo je Bajern protiv Crvene zvezde, golom Kingslija Komana. Perišić je centrirao, a Francuz glavom savladao Borjana.
Di Marija ponovo - Real razbijen u Parizu. Efektan gol sa 20-ak metara.
Dinamo već ima 2:0, nakon asistencije Leovca, Oršić je sa 16-17 metara pogodio donji desni ugao.
Oršić je zatim pogodio i za 3:0.
Poveo je Siti protiv Šahtjora, golom Rijada Mareza.
14. minut - 1:0 za PSŽ. Di Marija je načeo Real. Provukao je loptu kraj prve stative, na dodavanje Bernata.
PSŽ oštećen protiv Reala - očita ruka Miltaa, nije bilo penala, ni VAR provjere.
Dinamo je poveo protiv Atalante, golom Leovca u desetom minutu. "Modri" agresivni, ofanzivni, samouvjereni...
Stefan Savić je u startnoj postavi Atletika u duelu sa Juventusom.
Luka Đorđević na klupi moskovske Lokomotive protiv Bajera u Leverkuzenu.
U prvim mečevima Olimpijakos i Totenhem igrali su 2:2, a Briž i Galatasaraj bez golova.