Verona bolja od Palerma, remi Hala i Vest Hema

Ener Valensija pogodio za Vest Hem, Abel Ernandes za Hal
Hal - Vest Hem, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 15.09.2014. 21:07h

Verona je u prvom kolu Serije A remizirala u Bergamu protiv Atalante (0:0), a sada je upisala prvu pobjedu u sezoni - klub iz grada Romea i Julije je savladao Palermo sa 2:1 na "Bentegodiju".

Sicilijanci, povratnici u elitu, poveli su golom Argentinca Franka Vaskesa u 18. minutu, Luka Toni je izjednačio u 41. iz penala, a sve je riješeno u 78. minutu kada je defanzivac gostiju Eros Pizano neoprezno startovao i zatresao sopstvenu mrežu.

A u posljednjem meču 4. kola Premijer lige, sjajan meč su odigrali Hal i Vest Hem.

Na kraju je bilo neriješeno (2:2), iako su "tigrovi" dva puta vodili golovima Abela Ernandesa i Mohameda Dijamea, inače bivšeg igrača Vest Hema.

Ener Valensija je u međuvremenu evrogolom poravnao na 1:1, a bod "čekićarima" je donio autogol Kurtisa Dejvisa, nakon što je katastrofalno reagovao golman Hala Alan Mekgregor.

Deportivo je u posljednjoj utakmici 3. kola savladao Eibar u gostima sa 1:0.