Vilijan utišao Solun, moćna Sevilja, Jović srušio Velodrom

59 pregleda 0 komentar(a)
vilijan, Foto: Reuters
Ažurirano: 20.09.2018. 19:04h

Čelsi je pobjedom počeo i evropsku sezonu, uknjižio i šesti vezani trijumf pod vođstvom Mauricija Sarija.

Prvi favorit za osvajanje Lige Evrope slavio je protiv PAOK-a u Solunu 1:0, golom Vilijana u sedmom minutu.

Dva crnogorska fudbalera bila su večeras na sceni.

Mirko Ivanić je igrao za BATE u pobjedi nad Mol Vidijem u gostima - 2:0, dok je Vladimir Jovović bio u startnoj postavi Jabloneca na gostovanju Renu.

Češki tim je izgubio 2:1, golom Ben Arfe u 90. minutu iz penala.

U jednom od debija, Ajntraht je savladao Marsej na Velodromu (2:1).

Okampos je u prvom poluvremenu doveo domaćina u vođstvo, izjednačio je Toro, a gosti posljednjih pola sata igrali sa deset igrača.

Ipak su došli do pobjede i to golom Luke Jovića u 89. minutu.

Sevilja je u slaboj formi u španskom šampionatu, ali je Ligu Evrope počela u velikom stilu, pobjedom nad Standardom 5:1.

Lacio je savladao Apolon 2:1, a Adam Marušić je bio na klupi.

Glazgov Rendžers sa Stivenom Džerardom na klupi odnio je bod iz Viljareala, u najboljem meču dana - 2:2.

Domaćin je dva puta vodio (Baka i Moreno), Škoti se vraćali preko Arfilda i Lafertija.