Viljareal razbio Atletiko i izbacio ga iz zone Lige šampiona

Atletiko Viljareal, Foto: Reuters
Ažurirano: 12.12.2016. 21:50h

Atletiko je van forme, neprepoznatljiv i nikad slabiji od kada ga vodi Dijego Simeone.

"Kolćonerosi" su poraženi od Viljareala u gostima 3:0 i nakon 15. kola ispali iz zone koja vodi u Ligu šampiona.

Šesti su na tabeli, sa bodom manje od Sosijedada i upravo Viljareala.

Madriđani su poklonili pobjedu "žutoj podmornici", koja je prva dva gola postigla iz grešaka rivala.

Prvo je Trigeiros u 28. minutu iskoristio dekoncentraciju Tijaga, koji je izgubio loptu u opasnoj zoni, da bi deset minuta kasnije Dos Santos ubacio loptu u mrežu nakon slabe intervencije Oblaka.

Tijago i Oblak su nedugo nakon primljenih golova napustili igru, ali ne zbog Simeoneove odluke, već zbog povreda.

U posljednjim trenucima meča Roberto Sorijano je zaokružio veliku pobjedu Viljareala.

Вильярреал - Атлетико 3:0. Обзор матча. Ла Лига 2016/17. 15 тур. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Atletiko je bio bezopasan u napadu, jedinu pravu priliku imao je u 19. minutu, kada je Koke pogodio okvir gola.