Volfsburgu tri boda, Hofenhajmu opet bod

Hofenhajm je šestim uzastopnim remijem zaključio jesenji dio u Bundesligi
184 pregleda 0 komentar(a)
Gerhart je "vukovima" donio treći uzastopni trijumf, Foto: Tobias Hase

Volfsburg je vodio na poluvremenu utakmice u Augsburgu sa 2:0, da bi do pobjede došao u 89. minutu. "Vukovi" su slavili sa 3:2, zahvaljući golu Gerharda, iako su do poluvremena preko Gilavogija u 33. i Vilijama u 41. minutu imali veliku prednost.

Brat Samija Kedire, Rani je smanjio u 49. da bi deset minuta kasnije Kordova poravnao.

"Vukovi" su ipak uspjeli da slave treći uzastopni trijumf i jesenji dio završe na petoj poziciji sa 28 bodova, dok je Augsburg 15. sa 15 bodova.

A Hofenhajm je kući protiv Majnca (1:1) upisao šesti uzastopni remi u prvenstvu. Demirbaj je pogodio u 11. za vođstvo domaćih, ali je Mateta pet minuta kasnije postavio konačan rezultat. Hofenhajm ima 25 bodova, Majnc 21 na polusezoni.