Zeta poražena u prvoj provjeri: Bolji je bio ruski Ahmat

Bilo je 2:1, a jedini gol za crnogorskim tim je dao Aleksandar Stevanović
82 pregleda 0 komentar(a)
Ahmat - Zeta, Foto: Fc-akhmat.ru
Ažurirano: 04.02.2018. 20:00h

Zeta je pripreme u Antaliji otvorila porazom (2:1), ali daleko od toga da je podbacila u duelu protiv ruskog premijerligaša - Ahmata iz Groznog.

Rusi su već nakon 24 minuta imali dva gola prednosti (pogađao je Brazilac Ismael Silva Lima), a konačan rezultat je na semaforu stajao već u 37. kada je sa peterca šmekerski mrežu Ahmata zatresao Aleksandar Stevanović poslije asistencije Balše Goranovića.

"Imali smo pravu provjeru, protiv ozbiljnog i kvalitetnog rivala. Dobvro smo trčali i ponašali se na terenu, a zadovoljan sam i kvalitetom igre", rekao je trener Zete Dejan Roganović.

Zeta je meč počela u sastavu: Đurović, Periša Pešukić, Cavnić, Vujačić, Marković, Milojko, Adžović, Ljuljđuraj, Goranović, Stevanović, Nikola Krstović. U nastavku su šansu dobili Danilo Pešukić, Jovanović i Pavle Krstović.

Zetin naredni rival je kazahstanski drugoligaš Žetizus. Taj meč se igra u srijedu.