Zvezda i Dinamo daleko od Lige šampiona, Danci i Mađari odoljeli u Beogradu i Zagrebu

Srpski i hrvatski šampion igrali su 1:1 pred svojim navijačima, protiv Kopenhagena, odnosno Ferencvaroša
5512 pregleda 11 komentar(a)
Sa meča Crvena zvezda - Kopenhagen, Foto: BRANISLAV BOZIC

Crvena zvezda i Dinamo dalje su od Lige šampiona nego što su bili uoči prvih mečeva trećeg kola kvalifikacija - srpski i hrvatski šampion igrali su 1:1 pred svojim navijačima, protiv Kopenhagena, odnosno Ferencvaroša.

Zvezda je odigrala odličnih 45 minuta u duelu sa danskim prvakom, a u finišu poluvremena povela preko Milana Pavkova.

Kopenhagen je izjednačio u 83. minutu iz sumnjivog penala, koji je realizovao Jonas Vind.

Dinamo je takođe vodio protiv Ferencvaroša, preko Danija Olma u sedmom minutu, da bi David Siger donio remi mađarskom timu.

PAOK i Ajaks su igrali 2:2 u Solunu, Briž je savladao Dinamo Kijev 1:0, dok je Karabag u gostima pobijedio APOEL.