Zvezda prošla, ali izgubila od Helsinkija: Upozorenje na sjeveru pred Kopenhagen

Ekipa Vladama Milojevića poražena je 2:1 u Finskoj, a prolaz je obezbijedila zahvaljujući pobjedi u Beogradu 2:0 u prvom susretu.
3291 pregleda 1 komentar(a)
Beograd, 27.7.2019. - Fudbalska utakmica drugog kola Super lige Srbije: Crvena zvezda - Radnicki igra se na stadionu Rajko Mitic.   (BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/EV), Foto: BRANISLAV BOZIC
Beograd, 27.7.2019. - Fudbalska utakmica drugog kola Super lige Srbije: Crvena zvezda - Radnicki igra se na stadionu Rajko Mitic. (BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/EV), Foto: BRANISLAV BOZIC

Crvena zvezda se plasirala u 3. kolo kvalifikacija za Ligu šampiona, ali je u Helsinkiju (Finska) dobila ozbiljno upozorenje pred dva meča sa Kopenhagenom (Danska).

Ekipa Vladama Milojevića poražena je 2:1 u revanšu, a prolaz je obezbijedila zahvaljujući pobjedi u Beogradu 2:0 u prvom susretu.

Nije bilo baš sve rutinski za Beograđane, koji su čim je počeo nastavak primili prvi gol preko Dalstroma.

Finci su jurnuli po drugi pogodak i potencijalno iznenađenje, ali je Jovančić u 56. minutu riješio sve dileme.

Riski je u drugom minutu sudijskog dodatka donio iznenađujuću pobjedu Helsinkiju.

Kopenhagen igra revanš kod kuće protiv TNS-a sa Velsa, i ne bi trebalo da ima problema nakon pobjede 2:0 u gostima u prvom meču.