Čikago se vratio na pobjednički kolosjek, dabl-dabl Vučevića (VIDEO)

Za 37 minuta Vučević je ubacio 24 poena, a imao je još 12 skokova, tri asistencije, jednu blokadu i dvije izgubljene lopte

6155 pregleda 0 komentar(a)
Vučević, Foto: Reuters

Košarkaši Čikaga savladali su Klivlend 117:104 i prekinuli niz od četiri poraza u NBA ligi.

Čikago je utakmicu prelomio u drugoj četvrtini, koju je dobio 34:20, pa je na poluvremenu imao devet poena prednosti - 58:49.

Odličan meč odigrao je crnogorski internacionalac Nikola Vučević. Za 37 minuta ubacio je 24 poena (11/21 šut iz igre), a imao je još 12 skokova, tri asistencije, jednu blokadu i dvije izgubljene lopte.

Nikola Vučević

Efikasniji od Vučevića kod Bulsa bio je samo De Rozan sa 30 poena, uz još sedam asistencija.

Kod Klivlenda je najbolji bio Markanen sa 28 poena, šest skokova i sedam asistencija. Garland ga je pratio sa 20 poena i 12 asistencija.

Čikago je i dalje lider na Istoku sa 28 pobjeda i 15 poraza, dok je Klivlend u istoj konferenciji na 6. mjestu sa skorom 27-19.