Ćaćo, Micov i Skola zaustavili Barselonu u furioznom finišu

2269 pregleda 0 komentar(a)
Serhio Rodriges na meču sa Barselonom, Foto: Euroleague
Ažurirano: 01.11.2019. 22:52h

Nema više neporaženih ekipa u Evroligi. Seriju Barselone od pet pobjeda zaustavio je Armani pobjedom u Milanu 83:70, maestralnom igrom u posljednjoj četvrtini.

Barsa je uoči posljednjih 10 minuta vodila 58:62, a posljednji period italijanski tim odigrao u transu i riješio ga rezultatom 31:12.

Moćnom katalonskom timu presudio je sjajni trio Serhio Rodriges - Vladimir Micov - Luis Skola.

Ćaćo je bio lider sa 17 poena i sedam asistencija, Micov je ubacio 16, uz osam skokova, a legendarni Argentinac 14, uz devet uhvaćenih lopti.

U Barseloni, najbolji Brendon Dejvis sa 15, Nikola Mirotić je postigao 13.

Armani, Barselona i CSKA imaju skor od pet pobjeda i jednog poraza.

Nakon pobjede nad Realom u prošlom kolu, Bajern Dejana Radonjića izgubio je ubjedljivo od Baskonije u gostima 93:60.

Težak poraz nanio je Makabi Olimpijakosu u Pireju - 90:65.

Real je bio siguran protiv Albe 85:71.