Cibona potopila Olimpiju, bruka domaćina u posljednjoj četvrtini

Domaći tim se propisno obrukao postigavši samo dva poena u posljednjoj četvrtini, tako da je opravdano zvižducima ispraćen sa terena.
ABA liga logo, Foto: Abaliga.com
Ažurirano: 10.10.2013. 22:16h

Cibona je ponizila Olimpiju u Ljubljani se sa 74:47 (19:21, 22:12, 12:12, 21:2), u preostaloj utakmici drugog kola ABA lige.

Zagrepčani su zasluženo su izborili prvu pobjedu, dok je Olimpija pretrpjela drugi poraz, pa je ostala na začelju tabele.

Odigrano juče: Igokea - Crvena zvezda 52:72, Partizan - Mega Vizura 88:65, Cedevita - Krka 83:55.

Odigrano u utorak: Solnok - MZT Skoplje 81:69, Radnički - Široki 75:55, Budućnist - Zadar 90:68.

Tabela: Cedevita, Radnički i Partizan 2-0, Budućnost, Crvena zvezda, Cibona, Solnok, MZT Skoplje, Zadar, Široki i Krka 1-1, Igokea, Mega Vizura i Olimpija 0-2.

U utakmicama trećeg kola u subotu se sastaju Zadar - Cedevita (17 sati), Krka - Partizan (19), MZT Skoplje - Budućnost (19) i Crvena zvezda - Radnički Kragujevac (21), a u nedjelju Široki - Olimpija (17), Mega Vizura - Igokea (19) i Cibona - Solnok (19).