Djurent se ne zaustavlja, serija San Antonija

Djurent je sada samo pet utakmica "daleko" od rekorda Majkla Džordana, koji je 40 puta u nizu premašio granicu od 25 poena.
58 pregleda 0 komentar(a)
Djurent, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 25.03.2014. 08:32h

Najbolji igrač Oklahome Kevin Djurent imenovan je za igrača sedmice na zapadu nakon što je 35. put zaredom postigao najmanje 25 poena na jednom meču. Djurent je sada samo pet utakmica "daleko" od rekorda Majkla Džordana, koji je 40 puta u nizu premašio granicu od 25 poena.

Oklahoma je zatrpala koš Denvera (117:96), a Djurent je odgledao sa klupe posljednju četvrtinu pošto su mu i tri kvartala bila dovoljna da ubaci 27 poena. "Gromovi" su ubacili 72 poena u prvom poluvremenu, što je rekord sezone.

San Antonio je trijumfom nad Filadelfijom upisao 14. vezanu pobjedu u meču u kojem su gosti produžili negativni rekord franšize sa 24 uzastopna poraza. Filadelfija sjutra u Hjustonu može da izjednači negativni rekord Klivlenda iz sezone 2010/11. od 25 vezanih poraza.

Bez Nikole Pekovića, Minesota je poražena na gostovanju Memfisu.