Ažurirano: 18.10.2019. 23:01h

Nakon tri kola Evrolige, maksimalan skor imaju Barselona i CSKA.

Moćni sastav Svetislava Pešića lako je slomio Albu na svom terenu 103:84.

Još jednu lijepu evropsku noć imao je povratnik iz NBA Nikola Mirotić - 18 poena, dok je Kori Higins ubacio 22 (4/4 za tri).

Valensija je, s druge strane, jedini tim bez pobjede - treći poraz španski tim je doživio od Efesa kod kuće 83:78.

Bojan Dubljević bio je najbolji u svom timu, postigao je 22 poena, imao i sedam skokova i četiri asistencije.

Efes je meč prelomio u trećoj četvrtini koju je dobio 30:17 i od minus sedam na poluvremenu prešao u vođstvo koje nije ispustio do kraja.

U gostujućem timu sjajan Vasilije Micić sa 15 poena i 12 asistencija, a Kruno Simon je upisao 19 poena.

Prvu pobjedu ostvario je Zenit, na gostovanju Olimpijakosu, poslije produžetka 77:68.