Gudurić trojkom od table srušio Partizan

"Crno-bijeli" su vodili tokom čitavog meča, imali i 20 koševa razlike, a u 1. minutu posljednje četvrtine su poveli 75:62.
4 komentar(a)
Partizan Crvena zvezda, Foto: Beta
Ažurirano: 05.06.2016. 21:27h

Nestvarnom trojkom od table Marka Gudurića pet desetinki prije kraja, Crvena zvezda je savladala Partizan sa 87:86 i povela 2:0 u finalu plej-ofa Košarkaške lige Srbije.

Tada su stali, dozvolili vječitom rivalu da preokrene, ali se činilo da će trojka Novice Veličkovića 46 sekundi prije kraja za 83:80 donijeti timu Aleksandra Džikića izjednačenje u finalnoj seriji.

Ali, 11 sekundi prije kraja je Džamar Vilson pogodio samo jedno slobodno bacanje za 86:84.

Izabranici Dejana Radonjića su krenuli u posljednji napad, a mladi krilni košarkaš se podigao na šut iz potpuno neizrađene pozicije i pogodio sa devet metara.

Crvena zvezda će prvu meč loptu za titulu imati u utorak od 21 čas, kada je domaćin trećeg meča finala.