Micić srušio nade Armanija, Baskonija za 10 minuta prosula sve

737 pregleda 0 komentar(a)
Vasilije Micić, Foto: Euroleague
Ažurirano: 04.04.2019. 21:42h

Armani je ostao bez četvrtfinala Evrolige, porazom od Efesa u Istanbulu 101:95.

Italijanski tim je odigrao sjajno poluvrijeme, vodio 53:42, da bi domaćin u trećoj četvrtini preokrenuo (32:16) i prednost sačuvao do kraja.

Vasilije Micić je odigrao još jednu sjajnu utakmicu - 18 poena i osam asistencija.

Armani je ostao na 14 pobjeda, a u Istanbulu je doživio četvrti uzastopni poraz.

Baskonija je 35 minuta bila u četvrtfinalu Evrolige, vodila je u Moskvi protiv CSKA, imala 11 poena prednosti na kraju treće četvrtine, a posljednjih 10 minuta izgubila rezultatom - 27:12.

Na kraju je španski tim poražen 82:78, ostao na 15 pobjeda i moraće da čeka ishode ostalih mečeva, ali sa velikim šansama da uđe među osam zbog dobrog međusobnog skora od većine rivala...