Mornar deklasirao Podgoricu

Ažurirano: 13.11.2011. 21:48h

Brzom, poletnom i košarkom koja vraća navijače na tribine, igrači Mornara stigli su i do četvrtog uzastopnog trijumfa u domaćem prvenstvu, treći put sa trocifrenim učinkom.

Mornar je u 19. minutu došao do tada najveće prednosti (52:31) i pitanje pobjednika je već tada praktično odlučeno.

Kvalitetnija i iskusnija ekipa, koju sa klupe predvodi Mihailo Pavićević, rutinski je privela meč kraju.

Mornar - Podgorica 112:77

Bar - Dvorana „Topolica”. Gledalaca: 300. Sudije: Miloš Koljenšić (Podgorica), Vladan Šundić (Podgorica), Boris Raičević (Bijelo Polje). Rezultat po četvrtinama: 30:15, 28:22, 31:23, 23:17.

Mornar: Pajović 2, Damjanović 3, Kasalica, Perović 2, Ivanović 12, Akeem 19, Jelenić 16, Radosavljević 9, Sekulović 4, Pavić 26, Vujošević 7, Barović 12.

Podgorica: Bogojević 3, Đurović, Šutulović 9, Vušović, Perović 14, Mugoša 18, Gavranić 8, Pajović 5, Ljubenković 2, Nicaj 18, Drašković, Žižić.