Mornar savladao Zetu 2011 i izjednačio u seriji

Odluka o putniku u finale između Mornara i Zete 2011 biće donijeta u majstorici - Barani su u fantastičanom meču savladao Zetu 2011
105 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 13.05.2014. 21:49h

Odluka o putniku u finale između Mornara i Zete 2011 biće donijeta u majstorici - Barani su u fantastičanom meču savladali Zetu 2011 sa 69:66 i izjednačili na 1:1 u pobjedama u ovoj polufinalnoj seriji.

Zeta 2011 je prvi duel u Podgorici dobila 89:83.

Nakon dvanaest minuta gostujući košarkaši imali 22 poena prednosti (15:37), a blistao je Balša Radunović sa tri vezane trojke.

Međutim, dozvolili su da im Barani naprave seriju 23:5 i na poluvremenu dođu na četiri poena minusa (38:42).

Treći period donio je izjednačenu igru, a prvo vođstvo izabranici Đorđija Pavićevića imali su na svega 5,44 sekunde do kraja meča, kada je nakon poena Vukote Pavića bilo 60:59. Tri greške Zećana u posljednja dva minuta, koštale su ih boljeg rezultata.

Pavić i Miloš Milošević su za pobjednički tim dali po 11 poena, dok se kod Zete istakao Radunović (17).

Sjutra se sastaju Teodo - Budućnost Voli (19.05 časova). Podgorički tim prvi duel dobio je 92:76.

Mornar - Zeta 2011 69:66 (15:28, 23:14, 12:12, 19:12)

Bar - Dvorana: „Topolica". Gledalaca: 300. Sudije: Vojinović, Kaluđerović (Nikšić), Koljenšić (Podgorica).

Mornar: Damjanović 7, Pavićević 8, Pajović 6, Unkašević 3, Milović, Vušović, Milošević 11, Miković 9 , Perović 8, Popović, Pavić 13, Latković 4.

Zeta: M. Raičević 11, Jovović 2, F. Raičević, Bogojević 12, Koljević, Milićević, Ćalić 10, Otašević, Kračković, Sekulović 14, Radunović 17, Brajković.