Pobjeda ABS Primorja

Novljani su u interesantnoj i neizvjesnoj utakmici sasvim zasluženo pobjedili komšije iz Tivta.
56 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 15.11.2011. 23:24h

I drugu pobjedu u ovoj sezoni ABS Primorje je ostvarilo na svom parketu, i to tako što je priredio još jedno veliko iznenađenje. Novljani su u interesantnoj i neizvjesnoj utakmici sasvim zasluženo pobjedili komšije iz Tivta.

Tokom cijelog meča ekipe su se smjenjivale u vođstvu, a najveću prednost (64:55, 69:60) imao je domaćin tokom treće četvrtine. Gosti su tri minuta prije kraja meča ponovo preokrenuli rezultat (75:74), ali je mlada ekipa Dejana Jevtića još jednom pokazala veliko srce i riješila meč u svoju korist:

"Ni u jednom duelu ove godine nismo favoriti, ali to nadoknađujemo frenetičnom borbom na parketu. Čestitam mojim momcima na borbenosti i na pobjedi portiv Teoda", kazao je Jevtić.

ABS Primorje - Teodo 84:81

Herceg Novi - SC “Igalo”. Gledalaca: 100. Sudije: Kicović (Bar), Muhadinović (Cetinje), Lakićević (Budva). Rezultat po četvrtinama: 22:20, 17:21, 28:19, 17:21.

ABS Primorje: S. Arapović 13, Papović, Misinezović, D. Arapović, Krivokapić 6, Devrnja 21, Bulatović 10, Kovačević 11, Radak 11, Baćović 6, Brajović 4, Savić 2.

Teodo: Mijović 26, Radonjić, Danilović, Milošević 13, Bulajić 8, Pekić 5, Čalić 2, Bošković 9, Subotić 2, Rondović 9, Stančić 7, Ljujić.