Pobjeda Teoda u Bijelom Polju

To je drugi trijumf Teoda, dok Jedinstvo nakon šest odigranih kola u ovoj fazi takmičenja ima učinak od pobjede i pet poraza.
60 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 22.04.2011. 21:14h

Košarkaši tivatskog Teoda pobijedili su večeras u Bijelom Polju ekipu Jedinstva 79:69, u premijernoj utakmici šestog kola kola Super lige.

Prvi period pripao je Bjelopoljcima, zatim su gosti zaigrali agresivnije i na poluvremenu vodili 42:34. U preostalih 20 minuta izabranici Milana Rondovića bili su apsolutno bolji, pa su na kraju zasluženo slavili.

Ostali mečevi na programu su sjutra.

U 18 sati na Cetinju sastaće se Lovćen i Ulcinj, dok će sat kasnije u Baru početi duel Mornara i Budućnosti.

Jedinstvo – Teodo 69:79 (22:19, 12:23, 18:24, 17:13)

Bijelo Polje – Dvorana Nikoljac. Gledalaca: 200. Sudije: Jokić, Šundić (Podgorica), Janjušević (Nikšić).

Jedinstvo: Kovačević 5, Tičević, Šekularac, Miljić 20, Damjanović, Omerović 12, Babača 15, Petrović, Grdinić 4, Milošev 3, Pejović 4, Ljujić 6.

Teodo: Lučić, Bulatović 9, Radonjić, Lazović, Bošković 16, Manojlović, Ćalić 7, Rondović 17, Subotić 10, Seferović 14, Mandić 6, Božović.