Podgoričanke poražene u Zenici

Domaće igračice su u 4. minutu imale vođstvo od 10:2, a na kraju prve četvrtine i 11 poena viška (20:9) i već tada je bilo jasno da bodovi ostaju u Zenici.
Budućnost Podgorica, Foto: V. BELOJEVIĆ
Ažurirano: 10.12.2011. 21:52h

Čelik se revanširao ekipi Budućnost Podgorice za poraz na startu Regionalne lige.

I u nastavku, Čelik je imao konstantno vođstvo i zasluženo stigao do sedme ovosezonske pobjede. Narednog vikenda, u 11. kolu, Podgoričanke će ugostiti Celje.

Čelik - Budućnost PG 72:63 (20:9, 21:18, 17:22, 14:14)

Zenica - Dvorana:”Arena”. Gledalaca: 400. Sudije: Biščević, Duškaj, Pelja (BiH).

Čelik: Ćorović, Veselovski 5, Vidović 15, Bajić 2, Bura 19, Tolikova 8, Ristić 5, Tavić 6, Bejtić 4, Pašić, Rus 8, Solo.

Budućnost Podgorica: Pavićević 8, Bigović 12, Vujadinović 11, Đaletić, Mihailović, Šofranac, Dobrović, Milošev 15, Kirberg, Popović 9 , Milutinović 6, Mujović 2.