Najefikasniji u pobjedi Sutjeske bio je Radosav Spasojević sa 20 poena
472 pregleda 0 komentar(a)
KK Sutjeska
KK Sutjeska

Sutjeska je iznenađujuće teško stigla do 6. pobjede u Erste ligi, jer je otpor jedne od najgorih ekipa, Primorja, slomila tek u finišu.

Novljani su u posljednju četvrtinu ušli sa plus tri, posljednji put vodili šest minuta prije kraja (60:58), a četiri minuta kasnije izjednačili na 63:63.

Gosti su pola minuta prije kraja imali i trojku za preokret, ali je Filip Bakić promašio, a Radosav Spasojević sa penala postavio konačnih 69:65.

Najefikasniji u pobjedničkom timu bio je Radosav Spasojević sa 20, dok su Stefan Vuković i Petar Raičković postigli po 12 poena.

U ekipi Primorja istakao se Filip Bakić sa 21 poenom.

Jedinstvo je u Bijelom Polju, poslije mnogo preokreta, slavilo protiv Danilovgada 77:72.

Bjelopoljski tim do pobjede vodio je Arso Leković sa 20, Luka Čović je ubacio 12, a poen manje Danilo Drašković.

Kod Danilovgrada bolji od ostali bili su Bogdan Čebalović sa 20 i Nikola Lalić sa 14 poena.