Sutjeska bolja od Ibra

Istina, gosti su prvu četvrtinu riješili u svoju korist 21:16, ali je takav epilog dodatno motivisao Nikšićane koji su do odlaska na odmor prešli u vođstvo 34:33.
50 pregleda 2 komentar(a)
Ažurirano: 19.12.2012. 22:24h

Na ovogodišnjem oproštaju od domaće publike, košarkaši Sutjeske su u duelu sa Ibrom upisali sedmu prvenstvenu pobjedu.

Sutjeska - Ibra 74:60

Nikšić - Dvorana Sportskog centra. Gledalaca: 300. Sudije: Šundić (Podgorica), Lakićević (Budva), Gusmirović (Bijelo Polje). Rezultat po četvrtina: 16:21, 18:12, 27:10, 13:17).

Sutjeska: Pavlićević 14, Zarubica, Pejović 10, Kovač 4, Grabovica 2, Đurović 10, Ćalić 8, Vujošević 12, Perović 10, Kuveljić 4, Žižić, Đurković.

Ibar: Roberson 22, Felić 3, Košuta 7, A. Kalić 6, Čuljković, Hadžibegović, Nurković, Perović 3, Grubović 10, D. Kalić, Zejnilović, Numanović 9.