Sutjeska slavila u Bijelom Polju

1 komentar(a)
KK Sutjeska, Foto: Facebook/kk sutjeska
Ažurirano: 03.03.2013. 22:42h

Košarkaši Sutjeske opravdali su ulogu favorita u duelu sa Jedinstvom, u utakmici 15. kola Erste Prve lige.

To je 12. trijumf nikšićkog tima, dok je Jedinstvo doživjelo deveti poraz ove sezone.

Gosti su bili bolji u uvodnim minutima, ali su izabranici Željka Rakočevića brzo konsolidovali redove, pa je rezultat na poluvremenu glasio 30:31.

Pobjednik je odlučen dva i po minuta prije kraja kada su Nikšićani došli do 10 poena prednosti.

Pobjede su juče ostvarili košarkaši Mornara, Teoda i ABS Primorja.

Mornar je na svom parketu savladao Centar 91:83, Teodo je bio bolji od Ulcinja 76:69, dok je ABS Primorje ostvarilo pobjedu u gostima protiv Danilovgrada 84:79.

U posljednjem meču ovog kola, sjutra u 17 sati, sastaće se Ibar i Lovćen.

Jedinstvo - Sutjeska 56:63 (17:21, 13:10, 10:16, 16:16)

Bijelo Polje - Dvorana „Nikoljac”. Gledalaca: 100. Sudije: Koljenšić, Radulović (Podgorica), Muhadinović (Cetinje).

Jedinstvo: Kovačević, Mušović, Drašković 15, Krgović 6, Omerović 6, Korać 12, S. Tičević, Halilović, Stojković 5, Furundžić, B. Tičević, Ljujić 12.

Sutjeska: Pavlićević 21, Vušović, Perović, Kovač 2, Lalić 4, Ćalić 5, Vujošević 8, Vujačić 7, Kuveljić 2, Popović 4, Đurović, Žižić 10.