Sutjeska slavila u Podgorici

Podgorica je, u dodatnih pet minuta, zbog problema sa faulovima bila lišena usluga nekoliko bitnih igrača, što su iskusniji Nikšićani iskoristili i osvojili dva boda.
Ažurirano: 20.11.2011. 20:36h

U duelu novajlija u ligi, Sutjeska je bila bolja od Podgorice sa 90:87.Domaći sastav je kontrolisao igru i rezultat tokom tri četvrtine, da bi u posljednjoj Nikšićani uspjeli da uhvate priklučak i ušlo se u produžetak.

Podgorica - Sutjeska 87:90

Podgorica - Dvorana: “T-Mobile”. Gledalaca: 150. Sudije: Šundić (Podgorica), Kićović (Bar), Raičević (Bijelo Polje). Rezultat po četvrtinama: 25:23, 20:13, 17:18, 8:16, 17:20.

Podgorica: Femić, Nikolić 8, Bogojević 15, Vušović 1, Perović 24, Mugoša 22, Gavranić 2, Pajović 4, Ljubenković 8, Nicaj 3, Žižić, Drašković.

Sutjeska: Kovač, Zarubica 3, Ademović, Jovanović 21, Grabovica 5, Popović 24, Dragićević 17, Kuveljić 5, Krivokapić 3, Milošev 1, Vukotić 1, Pejović.