Teodo ispustio pobjedu i pao u produžetku

1 komentar(a)
Sigal - Teodo, Foto: Balkanleague.net
Ažurirano: 06.12.2016. 20:38h

Teodo je u Prištini propustio veliku šansu da upiše četvrtu pobjedu - Tivćani su na tri i po minuta prije kraja vodili 88:78, ali je Sigal serijom 10:0 uspio da meč odvede u produžetak (88:88), a u dodatnih pet minuta i da stigne do pobjede sa konačnih 98:93.

Teodo je doživio treći poraz u grupi A, dok je Sigal, dvostruki šampion Balkanske lige, stigao do drugog trijumfa u četiri meča.

Najefikasniji u ekipi Teoda bio je Nikola Vučurović sa 26 poena, pratili su ga Radomir Marojević sa 20 poena i šest skokova i Petar Kusovac sa 18 koševa i osam uhvaćenih lopti.

Kod Prištine, najbolji su bili Amerikanci Hajnds sa 23 poena i Ret sa 20 poena i 12 skokova.

Sigal - Teodo 98:93 (29:25, 25:25, 17:23, 17:15, 10:5)

Priština - Dvorana omladine i sporta. Sudije: Cekov, Velikov (Bugarska), Pavlov (Makedonija).

Sigal: Huseni, Ret 20 (2-2), Azemi 7 (2-2), Peci, Džons 9 (6-3), F. Rugova 14 (4-3), Laurens 9 (6-3), G. Rugova 10 (5-5), Hajrizi 13 (4-4), Hajnds 23 (4-3).

Teodo: Damjanović, Đurišić 7 (2-2), Kusovac 18 (2-1), Vučurović 26 (2-2), Stanojević 9 (4-3), Popović 8 (5-2), Radonjić, Marojević 20 (5-4), Bakić, Kaluđerović, Šarić, Sajin 7.