Teodo izgubio u Peći nakon produžetka

Tivćani su nakon produžetka poraženi na gostovanju u Peći, iako su u 29. minutu imali minus od 16 poena (61:46).
3 komentar(a)
Teodo, Foto: Facebook
Ažurirano: 28.10.2015. 20:44h

Teodo nije uspio da slavi na gostovanju u Peći i stigne do treće pobjede u Balkanskoj ligi.

Tivćani su nakon produžetka poraženi od istoimenog domaćina, iako su u 29. minutu imali minus od 16 poena (61:46).

U posljednjoj dionici odigrali su odlično i trojkom Ivana Zejaka, 80 sekundi prije kraja regularnog dijela, stigli du do izjednačenja (70:70). Jurnjava je izmorila gostujući sastav, pa su u dodatnih pet minuta ostali bez snage, što je domaćin iskoristio, brzo stigao do 75:70 do kraja nije dozvolio da trijumf dođe u pitanje.

Peć - Teodo 83:79 (24:21, 15:16, 22:14, 8:19, 13:9)

Peć - Dvorana: „Karagači”. Gledalaca: 1.500. Sudije: Bijedić (BiH), Tomov, Cvetkov (Bugarska).

Peć: Megaj, Rugova 5, Veseli, Grapci 3, Delić 28, Hajdari, Hajrizi 13, Dejvis 19, S. Zekići, Muldrou 4, Burvel 11, B. Zekići.

Teodo: Mičel 9, Đurišić 14, Vučurović 9, Anđelić, Subotić, Zejak 9, Arsić 8, Džonson 18, Krivokapić, Vrbica 12, Kaluđerović, Šarić.