Teodo poražen od Dinamika

Dinamik - Teodo, Foto: Druga.aba-liga.com
Ažurirano: 18.10.2017. 19:55h

Teodo je doživio prvi poraz u Drugoj ABA ligi - Tivćani su izgubili u Beogradu od Dinamika 71:67 (19:11, 11:19, 18:17, 23:20).

Odluka u pobjedniku je pala u posljednjoj četvrtini, kada je Dinamik serijom 6:0 stigao do odlučujuće prednosti od 63:56, na četiri i po minuta prije kraja, nakon čega je rutinski priveo meč kraju...

”Čestitke domaćinu na zasluženoj pobjedi. Borili smo se ali smo imali mnogo kadrovskih problema i nismo mogli parirati raspoloženom Dinamiku", rekao je Zoran Glomazić, trener Teoda.

Beogradski tim do pobjede, prvog ove sezone, vodili su Nemanja Krstić sa 16 i Aleksandar Ćapin sa 14 poena.

U ekipi iz Tivta najbolji je bio Miloš Popović sa 27 koševa.

Teodo u narednom kolu, 25. oktobra, dočekuje slovenačku Primorsku.

Dinamik - Teodo 71:67 (19:11, 11:19, 18:17, 23:20)

Beograd - Hala sportova "Ranko Žeravica". Gledalaca: 500. Sudije: Juras (Srbija), Gajšek, Mauer (Slovenija).

Dinamik: Eldridž 2, Beslać, Krstić 16 (4-4), Ćapin 14 (2-2), Vulikić, Milisavljević 9 (1-0), Đurasović 3 (2-1), Varda 8, Majauskas, Miladinović, Zekavičić 10, Ćirković 9 (1-1).

Teodo: Đurišić 10, Vušović, Popović 27 (8-7), Rondović, Radonjić, Grković, Radulović 7 (3-2), Vučurović 4, Sekulović 13 (5-3), Bakić, Kaluđerović, Abramovič 6 (2-2).