Teodo savladao Jedinstvo

Poslije velike borbe, Jedinstvo je poraženo od Teoda u premijernom meču 3. kola Erste lige.
Ažurirano: 31.10.2013. 23:20h

Nakon izjednačene igre, pobjednik je odlučen u uzbudljivoj završnici.

Borbeni izabranici Željka Rakočevića su pet minuta prije kraja došli do prednosti od sedam poena.

Gosti se, međutim, nijesu predavali i u samom finišu su prvo izjednačili, a potom i došli do trijumfa.

Jedinstvo - Teodo 61:64

Bijelo Polje - Dvorana „Nikoljac”. Gledalaca: 100. Sudije: Šutulović, Savović i Popović (Podgorica). Rezultat po četvrtinama: 17:11, 12:21, 19:15, 13:17.

Jedinstvo: Kovačević, Jovanović, Fisik, Radović 2, Vuković 8, Omerović 21, Babača 14, Mušović, Krgović 6, Korać 2, Jeknić, Drašković 8.

Teodo: Krivokapić 3, Lempli, Korać 20, Perović 2, Đikanović 8, Vučurović 10, Kunjić, Bošković, Subotić 14, Starovlah, Džonson 4, Pekić 3.