Teodo slavio na Cetinju

59 pregleda 2 komentar(a)
Teodo, Foto: Vesko Belojević
Ažurirano: 04.04.2014. 20:28h

Zahvaljujući fenomenalnom Nikoli Vučuroviću, koji je ubacio 36 poena od čega 10 trojki (15 pokušaja), Teodo je stigao do pobjede protiv Lovćena.

Prvo poluvrijeme obilježila je ravnopravjna borba, ali su domaći igrači na veliki odmor otišli sa četiri poena viška (40:36).

Odluka o pobjedniku pala je u trećoj četvrtini. Tivćani su zaigrali daleko bolje i stigli do sedam poena viška (58:51), koju izabranici Dragana Radovića nisu uspjeli da stignu do kraja meča.

Osim Vučurovića, u sastavu Teoda istakao se Amerikanac Manuel Džonson (23, šest skokova), dok su kod Lovćena bolju od ostalih bili Mašan Vrbica (16), Danilo Nikolić (12, devet uhvaćenih lopti) i Petar Popović (12).

Lovćen - Teodo 66:80 (18:19, 22:16, 11:23, 15:22)

Cetinje - Dvorana: SRC „Lovćen“. Gledalaca: 500. Sudije: Šutulović (Podgorica), Rutešić (Nikšić), Lakićević (Budva).

Lovćen: Nikolić 12, Knežević, Tmušić 8, Vrbica 16, Popović 12, Ljubenković 2, Milić 6, Vukčević, Borilović 4, Ševaljević, Zejak 7, Milović.

Teodo: Krivokapić 6, Pekić, Vučurović 36, Kunjić, Bošković 11, Petković, Džonson 23, Subotić, Korać 6, Starovlah, Perović, Mrdak.